7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

ZHAFIR VEIII SERİSİ 2020 RINGIER TEKNOLOJİ INOVASYON ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

ZHAFIR VEIII SERİSİ 2020 RINGIER TEKNOLOJİ INOVASYON ÖDÜLÜNÜ KAZANDI
Ningbo Zhafir Plastic Machinery Manufacturing Co., LTD’nin VEIII serisi tam elektrikli enjeksiyon makinesi, çok sayıda rakip ürün arasında öne çıktı ve “2020 Ringier Teknoloji İnovasyon Ödülü”nü kazandı. Ningbo Zhafir’in genel müdür yardımcısı Bay Jin Biao, Ringier endüstriyel medyasına teşekkür etti: “Ekibimize elektrikli enjeksiyon kalıplama olasılığını sürekli olarak keşfetme konusunda daha fazla ilham verecek olan bu ‘2020 Ringier Teknoloji Yenilik Ödülü’nü kazanmaktan büyük onur duyuyoruz. teknoloji ve müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına cevap verecek noktaya teknoloji ile çözümler sunmak ve birlikte değer yaratmak. “

Zhafir VEIII serisi tamamen elektrikli enjeksiyon kalıplama makinesi hassasiyet, zeka, temizlik vb. açılardan birçok iyileştirmeye sahiptir. Tıbbi, elektronik ve hassas parçaların üretiminde yaygın olarak kullanılabilir. Geçen yıl Almanya’daki K2019’daki galasından bu yana sektörde büyük ilgi gördü. Premium marka Zhafir’in en son teknoloji nesli, donanım ve yazılımdaki yeni gelişmelerin yanı sıra faydalı güncellemeler sunar. Robotik ve otomasyon için optimize edilmiş sürücüler ve açık entegrasyon stratejisi, üretimde yatırım ve esneklik kapsamını artırır. Devam eden iyileştirmeler ve motorlar gibi standart bileşenlerin tutarlı gelişimi, daha yüksek performansa ve aynı zamanda daha yüksek genel kaynak tasarrufuna neden olur.

Son olarak, Bay Jin ekledi, “Genç ve enerjik bir ekip olarak, Zhafir, inovasyonun gelişmeyi desteklediğine inanıyor ve elektrikli enjeksiyon kalıplama teknolojisinin faydalarını giderek daha fazla müşteriye getirmeye kararlı olmaya devam edeceğiz.”dedi.