7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

Vizyonumuz

Vizyonumuz satış değerleri ve hacim olarak 1 numara olmak Haitian 21. yüzyıl makina konseptini geliştirir ve üretir.Gelişmiş plastik enjeksiyon makine üretimimiz plastik işleme endüstrisinin ihtiyaç duyduğu herşey, müşterinin en büyük ve en hassas ürünleri üretmesi için gereken tüm ürünleri kapsar.

Vizyonumuz uzun vadede satış hacimlerindeki liderlik pozisyonumuzu sağlamlaştırmak ve Haitian’ ı innovative enjeksiyon makinaları üretiminde geliştirmek ve satış değerlerine göre Pazar liderliğini devam ettirmektir.

Standart Bölümler İçin Çözümler
Kuruluştan itibaren 40 yıl içinde Haitian, Haitian markası adı altında enjeksiyon makinaları üretimindeki teknolojik tecrübesi ie Haitian Holding olarak şirket tarihinde yeni bir km taşına ulaşarak borsada işlem görmeye başladı.Sonuç olarak firma yapısının sağlamlaşması için markanın kararlı globalleşmesi için önemli bir adım olmuştur.
Bu tarihten itibaren Haitian öz- esas işini Asya ve uluslararası pazarlarda hızlandırmıştır.
Haitan markasının esas ilgi odağı Pazar için standart enjeksiyon makinası geliştirmek ve üretmektir.Bu sektörde biz ticari verimlilik , güvenilir makine dizaynı, yüksek derecede güvenirlik ve bilinçli servis ile müşterilerimize çok önemli avantajlar sağladık.
1.000.000 metrekare üretim alanımız , 270 i ürün geliştirmeci mühendisler olmak üzere 3700 çalışan ile yılda 16.000 makine üretiyoruz.Trend artıyor.

Biz partnerlerimiz, tedarikçilerimiz, firma sahiplerimiz ,arkadaşlarımız ve onların ailelerini tek bir aile gibi görüyoruz.Bu aile atmosferi biribirimizi en iyi şekilde anlama ve sorumlu davranışlar ile oluşturuluyor.
Haitian sadece bir firma ismi değildir.Çin dili ve kültüründe Hai – deniz ve tian – gökyüzü anlamına gelir.Başlangıçtan beri vizyonumuzu bu konsepte göre geliştirdik.Bizim için su-deniz asalet – itibarı temsil eder ve teknolojik potansiyel olarak farklılığımızı anlatır.Öte yandan gökyüzü ,limitlerin olmadığını ,adım adım her hayalin gerçekleşebileceğini anlatır.

Takım oyunu , yaratıcılığın ön palan çıkarılması , iş anlayışımız işmizi başarıya ulaştırdı.spor ve kültür aktiviteleride Haitianın yaratıcılık prosesi ile birleştirilmiştir.Büyük bir park ve bizim kültür merkezimizde çalışanlarımızın motivasyonlarını artırmaya çalışırız.Motivasyonla yapılan yönetim bizim başarımızın önemli bir faktörüdür.Bütün çalışanlarımız müşteri odaklılık, uygun maliyet , kalitenin anlayışı olarak belli bir bilince sahitirler ve bu sürekli büyüyerek stratejilimize yardımcı olur.

ÇOK MARKA STRATEJİMİZ
BİZ EN FARKLI MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINI KARŞILARIZ
Haitian farklı pazarlarda 3 farklı markayla faaliyet gösterir.
standard segment, and fulfil international quality standards.
Haitian plastik makina portföyü hidrolik makinaları ile standart segmentteki tüm uygulamaları kapsar ve tüm uluslararası standartlara sahiptir.
.
Zhafir Palstik Makinaları büyüyen yüksek teknoloji pazarında elektrikli üretim makinaları ile tüm ihtiyaçlara cevap verir.
Düşük maliyetli basit parçaların üretildiği hızlı büyüyen Pazar için Tianjin Plastik Makinaları yeni bir markadır ve bu büyük pazara ürünler yapar.
Enjeksiyon makinalarındaki Gelişmiş ürün yelpazesi plastik işlemedeki en özel ihtiyaçlara dahi cevap verebilecek en uygun maliyetli ürünleri kapasar

HAITIAN INTERNATIONAL HOLDING
Haitan Uluslararası Holding
2008 de standart pazara 16.000 makine teslim edildi.Satışların yaklaşık % 36 sı 130 farklı ülkeye ihraç edildi.Haitian üretim rakamlarına göre dünyanın en büyük enjeksiyon makinası üreticisidir.