7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

KRİZDE BİRLİKTE 2020-03-11

KRİZDE BİRLİKTE 2020-03-11

Koronavirüsün neden olduğu salgın ülkemizde ve dünyada herkesi etkisi altına aldı. Haitian plastik enjeksiyon Grubu içinde virüs vakası yok. Grup genelinde, çalışanların sağlığını korumak için önceden kapsamlı önlemler alınmıştır.

Koronavirüsün neden olduğu salgın ülkemizde ve dünyada herkesi etkisi altına aldı. Haitian Grubu içinde virüs vakası yok. Grup genelinde, çalışanların sağlığını korumak ve virüsün yayılmasını önlemek için önceden kapsamlı önlemler alınmıştır.

Haitian’da hijyen ve önleme çok ciddiye alınır. Diğer şeylerin yanı sıra, önleme ve kontrol için gerekli tüm önlemlerin etkin bir şekilde uygulanabilmesini sağlamak için merkezde bir görev gücü oluşturduk. Haitian Grubu Başkanı Bay Zhang Jianming şunları vurguluyor: “Çalışanların ve ailelerinin sağlığı her şeyden önemlidir. Sağlık işten önce, güvenlik karlılıktan önce gelir.”

Aynı zamanda üst yönetim toplumdaki sosyal sorumluluğunun bilincindedir. Örneğin, Haitian şimdiye kadar viral pnömoninin önlenmesi ve tedavisi için 5 milyon RMB (yaklaşık 718.680 USD) bağışta bulundu. Haitian, Haitian’ın fabrikası tarafından üretilen yaklaşık 10.000 gıda kabını hastanelere ücretsiz olarak bağışladı. Mevcut durum ancak birlikte çalışarak aşılabilir.

Buna rağmen, acil gereksinimleri karşılamak için ihtiyaç duyulan yeni ürün ve sistemlerin -çözümlerin- geliştirilmesi üzerinde çalışmalar devam etmelidir. Devlet düzenlemeleri ve genel önleme ve kontrol gerekliliklerine uygun olarak şirketimiz 10 Şubat 2020 tarihinden itibaren kademeli olarak yeniden çalışmaya başlamıştır. Artan sağlık ve güvenlik önlemleri kapsamında fabrikalarımızdaki birçok üretim süreci yeniden düzenlenmiştir. Bu, sipariş edilen makinelerin mümkün olan en yüksek kapasitede teslim edilmesini sağlar. Üretim yavaş yavaş normale dönecek.

İyi organize edilmiş dünya çapındaki satış ve servis ağımız sayesinde, yedek parça stoklarımız iyi bir şekilde sıralanmıştır ve yüksek bulunabilirlik ve kısa teslimat süreleri vaat etmeye devam etmektedir.