7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

K 2019’DA – 3. NESİL:TEKNOLOJİDE SON NOKTA YENİ ÇÖZÜMLER

K 2019’DA – 3.  NESİL:TEKNOLOJİDE SON  NOKTA YENİ ÇÖZÜMLER

,

HAITIAN INTERNATIONAL, YENİ NESİL TEKNOLOJİYİ K SHOW 2019’DA SUNUYOR
YENİ TEKNOLOJİLER, PARÇALAR VE PERFORMANS VERSİYONLARI ,HİBRİT ÇÖZÜMLERLE YENİ MODÜLERLİK, DAHA FAZLA ESNEKLİK İÇİN AÇIK ENTEGRASYON , EK UYGULAMA İÇİN İLERİ UYGULAMA

Kanıtlanmış “Teknolojiden Son Noktaya” stratejisini takiben, Haitian International’ın 3. teknoloji nesli, donanım ve yazılımdaki yenilikçi yeni gelişmeleri, makine modellerinin faydalı optimizasyonu ile birleştirir – hem Haiti’andan servo hidrolik en çok satanlarda hem de elektrik öncüsü serilerinde Zhafir markası. 3. teknoloji nesli, daha da fazla verimlilik, üretkenlik ve yeni “noktaya uygun çözümler” sunar. Elektrikli ürün yelpazesinin çok yönlülüğü büyük ölçüde genişletildi ve servo hidrolik iki plakalı makinelerin performansı önemli ölçüde artırıldı. Robotik ve otomasyon için optimize edilmiş sürücüler ve açık entegrasyon stratejisi, üretimde yatırım ve esneklik kapsamını artırır. Devam eden iyileştirmeler ve motorlar gibi standart bileşenlerin sürekli iyileştirilmesi, daha yüksek performansa ve aynı zamanda daha yüksek genel kaynak tasarrufuna neden olur.

Dünya çapında, teorik olarak yüksek geri dönüşüm oranına sahip standart plastikler, standart uygulamaların %80’inden fazlasında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Haitian International’ın başarı stratejisi, tam olarak bu standart uygulamalar için enjeksiyon kalıplama makineleri oluşturmak ve bunları standart bileşenlere göre sürekli olarak optimize etmektir. Teknolojiler, geri dönüştürülebilir plastik parçalar üretmek için hammaddelerin kaynak ve enerji tasarrufu sağlayan kullanımını destekler. Aynı zamanda, elektrik teknolojilerini ekonomik hale getirmek için yoğun bir şekilde çalıştık, çünkü sorumlu makine mühendisliği kuşkusuz enerji verimli konseptler gerektiriyor. Zhafir markası altındaki elektrik çözümleri artık satışlarda dünya çapında ilk 3’te; kendiliğinden enerji verimli ve sürdürülebilirdirler.

K2019’DA SERGİLER

Tanıtımından bu yana, Zhafir Serisi sürekli olarak geliştirildi. 3. nesildeki elektrik teknolojisi, optimize edilmiş bir mafsal tasarımı ve özellikle üst sıkıştırma kuvveti segmentinde yeni bir enjeksiyon ünitesi sayesinde kendini daha da müşteri odaklı olarak sunuyor.

YENİ ELEKTRİKLİ ZHAFİR ENJEKSİYON ÜNİTESİ
Zhafir’in yüksek teknoloji mühendislerinden yeni, öncü elektrikli enjeksiyon üniteleri konsepti, teknolojik ticaret fuarımızın öne çıkan özelliğidir. 1, 2 ve 4 iğli üç cazip fiyatlı tasarım versiyonu mevcuttur, enjeksiyon basıncı önemli ölçüde artırılmıştır.

Büyük elektrikli enjeksiyon üniteleri için yeni konsept: 4 iğ + 4 motor

MEDİKAL İÇİN TEMİZ, ELEKTRİKSEL ÇÖZÜM: ZHAFIR VENUS III SERİSİ
En yüksek hassasiyet ve %70’e varan enerji tasarrufu ile tamamen elektrikli dinamikler. Bir VE1200III, temiz oda üreticisi Max Petek’ten bir laminer akış kutusu altında PP’den yapılmış bir tıbbi parça üretir.

AMBALAJ İÇİN DİNAMİK ÇÖZÜM: HAITIAN ZHAFİR ZERES F SERİSİ
Entegre hidrolik tahrikli elektrikli çok yönlü. Zhafir’in en yeni 3. nesil teknolojisine dayanan ZE2300F-830h, bir Sepro Robotique üretim hücresinde her ikisi de PP’den yapılmış IML’li 4 boşluklu bir kapak üretir.

Yüz germe ve teknik optimizasyonlar: Elektrikli Zhafir ailesinin 3. nesli

BÜYÜK OTOMOTİV PARÇALARI İÇİN KOMPAKT ÇÖZÜM: HAITIAN JÜPİTER III SERİSİ
Süreç dizilerinin akıllı kontrolü ve dijitalleştirilmesi için daha fazla boş alana ve açık entegrasyon konseptine sahip kompakt iki plakalı çözüm. Tasarım yenilikleri, daha kararlı merdane hareketlerine ve daha kısa kuru döngü sürelerine yol açar. Bir JU5500III-2230, AB’den 6 eksenli bir robotla bir üretim hücresine entegre edilmiş, PC’den yapılmış bir LED ışık şeridi üretir.

TÜKETİCİ MALLARI İÇİN EKONOMİK ÇÖZÜM: HAITIAN MARS III SERİSİ
Mars Serisi, dünyanın en çok satan enjeksiyon kalıplama makinesi olmaya devam ediyor. Servo hidrolik en çok satan ürün, yeni motorlar, yeni makine tasarımı ve Jupiter III Serisine benzer birçok başka iyileştirme ile 3. nesilde kendini gösteriyor. Bir MA1700III/plus, Haitian Drive Systems’den bir Hilectro robotu içeren bir üretim hücresine entegre edilmiş, insert teknolojisine sahip PP’den yapılmış şişe açacakları üretir.


Yeni tasarım, yeni servo motor nesli: Kanıtlanmış Haitian Mars plus Serisi