7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

Irak Plastik Yeni Fabrikasında Faaliyete Başladı

Irak Plastik Yeni Fabrikasında Faaliyete Başladı

Plastik mutfak , ev ve bahçe mobilyaları üretiminde Pazar lideri olan Irak Plastik yeni fabrikasının açılışını törenle yaptı.

1967 yılında kurulan ve üç başarılı markası; Home Design, Garden Design ve Holiday ile Türkiye ve dünya pazarında saygın bir konuma sahip olan firma 2009 yılında yaşadığı yangında tüm fabrikasını kaybetmiş ve üretimini durdurmuştu.

Yaklaşık 45 yıllık sektör ve sanayi tecrübesi olan firma uzun yıllar süren çalışmaları ile elde ettiği marka imajlarını devam ettirmek ve dünya genelinde 70 den fazla ülkede sahip olduğu müşteri portföyüne hizmet etmek için yoğun bir çalışmadan sonra yeni inşa ettiği 10.000 metrekare alandaki en modern üretim teknolojileri ile donattığı yeni fabrikasını üretime açmıştır.

Irak Plastik yeni fabrikasında aynı kalite ve profosyonellikle üretimine başlayarak ,üretimde önemli olan mefhumun yangında kaybolup giden bina ve makinalar değil ; sahip olunan bilgi, tecrübe ve bilinçli arge çalışmaları olduğunu da ispatlamıştır.

HAITIAN olarak değerli iş ortağımızın yeni fabrikasının hayırlı olmasını diler , tüm dünyada Türk ürünlerinin saygınlığını artırma konusunda yaptığı çalışmalar nedeniyle tebrik ederiz.