7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

Haitian Mars 3 serisi

Haitian Mars 3 serisi
Haitian Makina MArs 3 serisi ve Zhafir Plastik Enjeksiyon Makineleri için Amaca yönelik tesislerimizden 40-6.600 ton enerji verimli makinelerimiz için l satış ve servis sağlıyoruz.
Tamamen müşteriyi işimizin merkezine koymakla ilgili bir çalışmadır.Üreticilere rekabet avantajı sağlamak için harika bir ürün, olağanüstü hizmet ve olağanüstü bir yatırım getirisi getiriyoruz.”
Haitian International, dünya çapında 130'dan fazla ülkeye hizmet veren 50 yılı aşkın bir geçmişe sahip dünyanın en büyük kalıplama makinesi üreticisidir. Haitian ve Plastik enjeksiyon  makinelerinin Türkiye 
Şubesi Adres : Alkop San.Sitesi B-BLOK No:8 – 9 Esenyurt / İstanbul Tel : +90 0212 858 10 58
Faks : +90 0212 858 10 57. 

Makine portföyü, hassas plastik parçaların yüksek teknolojili üretimi için Haitian Plastics Machinery servo-hidrolik makinelerini ve Zhafir elektrikli makinelerini kapsamaktadır.
Haitian Türkiye Genel merkez  tarafından destekleniyor ve geniş bir yedek parça yelpazesine sahip 150'den fazla stok makineye erişim sağlıyor.

Tüm yeni makineler, kurulumdan itibaren 3 yıl garanti ve servis paketi taşır., ulusal satış, mühendislik ve servis desteği sağlar. Kurulum ve servis konusundaki eksiksiz mülkiyetimiz, kalıplama işlemine ilişkin kapsamlı bilgimizle birleştiğinde, PMM müşterilerine, kendilerini amorti eden ve güvenilirlik ve performans açısından teslim eden enerji verimli makineler için kazanan bir formül sunar.