7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

HAITIAN MAKİNA SOSYAL PROJELERİ

HAITIAN MAKİNA SOSYAL PROJELERİ

HAITIAN MAKİNA  SOSYAL PROJELERİ
İNSANLAR VE TOPLUM İÇİN YARDIM
HAITIAN  SOSYAL PROJELERİ
İNSANLAR VE TOPLUM İÇİN YARDIM
Bir girişimcinin değeri sadece şirketin gelişiminde değil, aynı zamanda topluma katkı ve daha iyi bir ülkeye ve insanlara katkıda bulunma sorumluluğunda da yatar.” Haitian International Holdings Ltd.'nin Başkanı Bay Zhang Jingzhang, Haitian Yardım Vakfı'nın açılış töreninde konuştu.

İş dünyasındaki başarının, topluma karşı sorumluluk ve ihtiyacı olan gruplara yardım sağlanması ile el ele gideceğine inanıyoruz. Aynı zamanda hayır faaliyetleri, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza kendi beceri ve kaynaklarıyla topluma katkıda bulunmaları için değerli fırsatlar sunar.


Haitian Group'un kuruluşundan bu yana, topluluğumuza katkıda bulunma çabalarımız hiç durmadı. Çalışanlarımız da doğal afetlere yapılan yardımlar için kişisel olarak katkıda bulundular ve bu 2003 yılından bu yana “Bir Günlük Bağış” ile yankılandı. Haitian Group ve çalışanlarının 2020 yılına kadar hayır amaçlı toplam katkısı 200 milyon RMB'ye ulaştı. Bu tür hayır faaliyetlerini sistematik ve tutarlı bir şekilde yürütmek için, 8 Ocak 2013'te Zhejiang Haitian Yardım Vakfı kuruldu.

Vakfın amacı, toplumumuzda eğitimden yoksun çocuklar, hastalık, fiziksel engel veya aile bireylerinin kaybı nedeniyle maddi sıkıntı içinde olanlar gibi ihtiyaç sahibi kişilere destek olmak, aynı zamanda çalışanlarımızı, örneğin işyeri aracılığıyla desteklemektir. ve eğitim programları ile günlük yaşam desteği. Bugün, Haiti grubunun 90'dan fazla kamu programı var. Hayırsever yardım alanındaki harcamalar yılda 5,980,000 RMB olarak gerçekleşti.

Zhejiang Haiti Yardım Vakfı'nın açılış töreni
SIRADAN AKTİVİTELER

ALET ONARIM GRUBU

BİSİKLET & ELEKTRO MOBİL TAMİR GRUBU
hayırseverlik GÜNÜ
Küçük Ev Aletleri Tamir Grubu, Bisiklet & Elektromobil Tamir Grubu ve diğer faaliyetler personelimiz tarafından organize edilmektedir. Çalışanlarımızın katılımın yanı sıra bu tür faaliyetlerin tasarımı, planlanması ve uygulanmasına fikirlerini de katabilmeleri ve Vakfımız tarafından maddi destek sağlanabilmesi için yeni hayır faaliyetleri düzenlemeleri konusunda da teşvik ediyoruz. Ayrıca doğal afetler, kazalar veya ağır hastalık nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelere maddi hane halkı desteği sağlıyoruz.
TIP & SAĞLIK

Farklı uzmanlıklara sahip doktorlar tarafından ücretsiz ilk tıbbi kontroller ve yaygın hastalık önleyici tedbirler ve tedavi konusunda seminerler veriyoruz. Diğer Toplum Hizmeti, yaşlıların ziyareti ve ihtiyacı olan özel insan gruplarına destektir. Örneğin, Ningbo Beilun Xiaogang Jiedao Kadın Derneği ile ortak operasyonda, geçimlerini ve öğrenimlerini iyileştirmek için finansal ihtiyaçları olan ve kanserden muzdarip kadınları ve ihtiyacı olan gençleri ziyaret ettik. Ayrıca ağır hastalık nedeniyle ihtiyacı olan veya tedavi masraflarını karşılayamayan kişilere de maddi destek sağlıyoruz.
Çevre koruma veya kıyafet bağışı gibi faaliyetler düzenli program noktalarımız arasındadır. Özel yardım projeleri, çocuklar için okuma kamplarının yanı sıra ihtiyacı olan ailelere maddi destek içermektedir. Ayrıca çocuklarını okula göndermekte zorlanan ailelere, lise ve üniversite düzeyindeki yetişkinlerin eğitim ihtiyaçlarına da büyük ilgi ve maddi destek ayırıyoruz. Son olarak, yıllık Haiti Yardım Günü, saç kesimi, fotoğrafçılık, göz muayenesi, kan testleri vb. gibi ücretsiz hizmetler sunar.
EĞİTİM
QINGHAI İLİNDE KA ANG AZINLIK OKULLARINA ZİYARET
Tibet yaylalarının kuzeydoğusundaki Qinghai Eyaletindeki Ka Ang Azınlık Okulu ücretsiz eğitim veriyor. Bu okulda eğitim gören çocuklar yetim, tek ebeveynli ailelerin çocukları ve iş gücü olmayan ailelerdir. Haitian Group, 2014'ten beri okula finansal destek sağlıyor ve Haitian Charity Foundation, 2016'da yeni okul binasını finanse etti.