7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

Haitian makina kalıplama çözümü

Haitian makina kalıplama çözümü

HAITIAN’IN ÇOK BİLEŞENLİ LAMBA KALIPLAMA ÇÖZÜMÜ YENİ ENERJİ ARAÇLARININ GELİŞTİRİLMESİNE YARDIMCI OLUYOR

Yeni enerji araçlarının hızlı büyümesi

Son yıllarda, yeni enerji araçlarına yönelik pazar talebinde patlama yaşandı ve satışlar rekor seviyelere ulaşmaya devam etti. 2022 yılında yeni enerjili araç sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. İlk çeyrekte toplam satış hacmi 1.004,2 milyon RMB’ye ulaştı ve penetrasyon oranı %21,1’e yükselerek hızlanan bir yükseliş eğilimi gösterdi.

Çin Halk Cumhuriyeti Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın istatistiklerine göre, Çin’de 10,33 milyon yeni enerji aracının tanıtımı yapıldı ve bu da Çin’i küresel yeni enerji aracı endüstrisinin gelişimine öncülük eden önemli bir güç haline getirdi. Otomotiv endüstrisi ekolojik olarak büyüyor ve büyük yeni enerji taşıt markaları arasındaki rekabetçi pazar genişleyecek.

Haiti, yeni enerjili araç markalarının büyümesine yardımcı oluyor

Her geçen gün yeni sektörler değişiyor ve yeni pazarların oluşumu hızlanıyor. Yeni enerji araçları dalgası altında enjeksiyon kalıplama endüstrisi de yeni bir gelişme yönü gördü. Plastik enjeksiyonla kalıplanmış ürünler, hafif olmaları, iyi elektrik yalıtımı, korozyon direnci ve diğer özellikleri nedeniyle yeni enerjili araç imalatı alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Talep artarken pazar, parçaların kalitesine yönelik daha yüksek gereksinimler ortaya koyuyor. Pazarda giderek sertleşen rekabetle karşı karşıya kalan enjeksiyon kalıplama makineleri, otomobil şirketlerinin üretim aşamasındaki avantajlarını daha da güçlendirmelerine nasıl yardımcı olabilir?

Yerli plastik makinelerin sektör lideri ve teknoloji öncüsü olan Haiti, yeni enerji araçları alanını geliştirme sürecinde harika sonuçlar elde etti ve bir dizi ulusal buluş patenti ve faydalı model patenti alarak sektördeki boşluğu doldurdu ve daha fazlasını keşfetti. Yeni enerji taşıtı işletmelerinin kalite ve verimliliği artırma yolları.

Haiti, çok bileşenli alanda, yeni enerji araçlarının hafiflik geliştirme eğilimine yanıt olarak teknoloji araştırma ve geliştirmesini artırmaya devam ediyor ve daha rekabetçi bir araç yaratmak için sektör lideri iki renkli lamba çift enjeksiyonlu kalıplama çözümünün piyasaya sürülmesinde öncülük ediyor. Lider kaliteye sahip aydınlatma çözümü ve yeni enerjili araç markalarının gelişmesine ve büyümesine yardımcı olun.

Haiti çok bileşenli araç lambası çift enjeksiyonlu kalıplama çözümü

Haiti’nin popüler JUIII platformuna dayanan ve çok bileşenli kalıplama teknolojisinin derin birikimine dayanan yeni enerji taşıt endüstrisi için sağlanan çift enjeksiyonlu kalıplama çözümü daha esnek ve verimlidir. Yüksek kaliteli iki renkli lambaların enjeksiyonla kalıplanmasını kolaylıkla gerçekleştirebilir, lambaların kalitesini ve görünüm koşullarını etkili bir şekilde iyileştirebilir, maliyet azaltma ve verimlilik artışı gerçekleştirebilir ve yeni enerjili araç üreticilerine önemli maliyet ve teknik avantajlar getirebilir.

Haiti JU24000M/6730-A6730, 2.400T kalıp kilitleme kuvvetiyle Çin’deki ilk 2.400T çift enjeksiyonlu modeldir. Makinenin tamamı yatay döner tabla teknolojisine göre tasarlanmıştır. Ana/yardımcı enjeksiyon cihazı, hareketli yatay döner tablanın veya döner kalıbın kendi taban çerçevesi tarafından desteklendiği, kalıbı daha kompakt hale getiren, sırasıyla hareketli ve sabit kalıp plakalarının yan tarafına monte edilir. Müşterinin büyük iki renkli ürün üretme talebini karşılamak için çok amaçlı bir makine olarak veya iki adet tek renkli enjeksiyon kalıplama makinesi olarak kullanılabilir.

Ekipman özellikleri:

Gelişmiş yatay dönüş teknolojisi, daha küçük bir kalıp çerçevesinde iki kat kapasite elde edebilir, üretim çevrim süresini önemli ölçüde kısaltabilir ve elektrik ve su maliyetlerini azaltabilir.
Daha büyük kalıp tutma alanı ve döner tablanın daha güçlü yük taşıma kapasitesi, büyük kalıpların istikrarlı üretimini kolaylaştırır.
Makul kalıp boşluğu dağılımı, kalıp yapısı tasarımına faydalıdır ve her büyük ölçekli çok bileşenli parçanın üretimi için uygundur.
Esnek tasarım, yeni enerjili araç üretimi alanında daha fazla özgürlük ve işlevsel entegrasyon sağlar.
Uygulamalar

  • Model: JU24000M/6730-A6730
  • Product: Headlight mask (SA3F)
  • Single weight: 690 g
  • Number of cavities: 2
  • Raw material: PC
  • Industry: Automotive industry – lamp components
  • Features: Two-color bi-injection process