7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

HAITIAN KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ AÇILDI

HAITIAN KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ AÇILDI
1 Temmuz 2021'de Haiti Kültür ve Spor Merkezi büyük açılış törenini gerçekleştirdi. Açılış törenine Haiti Grubu Başkanı Bay Zhang Jingzhang'a ek olarak, Haiti Grubu'nun diğer üst düzey yöneticileri ve yerel yönetim liderlerinin yanı sıra 300'den fazla Haitian  Grubu üyesi katıldı.
Proje, Haitian’in toplum için bu spor ve kültür merkezini inşa etmek üzere 139 küresel ortağı bir araya getirmesiyle, Haitian’in 50. yıl dönümü kutlamalarında resmi olarak 2016 yılında başlatıldı. Tesisin inşası ile Haitian Grubu, şirketlerin tarihinde bir başka kilometre taşını işaret ediyor ve insanların gelişimine aktif olarak yatırım yapmak için Haitian Kurumsal Kültürünün çok merkezi yönünü sergiliyor. Bu nedenle Merkez, popüler sporların gelişimini teşvik edecek ve toplumun kültürüne ve gelişimine katkıda bulunacaktır. Törende, Haitian Grubu Başkanı Bay Zhang Jingzhang, duygusal bir konuşma ile bunu vurguladı ve Haitian Kültür ve Spor Merkezi’nin, Haiti’nin şu anda 55 yıldır hayırsever ve insan odaklı Kurumsal Kültürünü simgelediğini belirtti. Haitian bu kültürü güçlü bir şekilde sürdürecek ve endüstri liderliği sayesinde daha fazla işletmeyi sosyal refah faaliyetlerine katılmaya ve birlikte güzel ve sürdürülebilir topluluklar inşa etmeye yönlendirecek ve etkileyecek!
Arazi alanı kısmen hükümet tarafından tahsis edilirken, Haitian’nin toplam yatırımları 150 milyon RMB’yi aşıyor. Changshan Topluluğu, Beilun Bölgesi, Xiaogang Caddesi’nde bulunan tüm alan yaklaşık 4.6 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Futbol sahası, tenis kortları, basketbol sahası gibi çeşitli spor tesislerini birleştiren yüksek standartlı modern bir kültür ve spor merkezidir. Gösteri ve sanat tesislerinin yanı sıra gösteri salonu ve benzeri kültür ve eğlence hizmetleri sunmaktadır. hatta sinema. Yeni tesis, Haitian Grubu ile yerel yönetim arasındaki işbirliğinin harika bir örneğidir. Planlama ve inşaat aşaması bittiğine göre, tesis yönetimi için Xiaogang Sokak Topluluğuna devredilecek, bu da Haiti Kültür ve Spor Merkezi’nin kamu refahını en iyiye taşıyacak ve insanların yüksek kaliteli kültürel ve spor hizmetleri. Yıllar boyunca, Haitian aktif olarak hayır işleriyle uğraştı. Bu proje de dahil olmak üzere, sosyal projeler ve hayır kurumları için toplam fon miktarı 450 milyon RMB’yi aştı. Gelecekte Haitian, “müşterilere sadakat, çalışanlara özen gösterme, topluma geri verme” iş felsefesine bağlı kalmaya devam edecek ve kamu refahı ve hayır işlerinde devam edecektir. Haitian, şirketin gelişimini topluma entegre edecek ve ülkemize sanayi ile hizmet ederek sosyal sorumluluğumuzu üstlenecek ve ulusal ekonomik kalkınmaya daha fazla katkıda bulunacaktır.