7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

HAITIAN DENEYİM MERKEZİ RESMİ AÇILDI.

HAITIAN DENEYİM MERKEZİ RESMİ AÇILDI.

16 Eylül 2021’de Çin’in Ningbo kentinde Haitian Deneyim Merkezi resmi olarak açıldı. Mekan, Haitian tarihini, bugünü ve geleceği kapsayan etkileşimli bir deneyim yaratıyor.

Çin’in Ningbo kentindeki Haitian Group merkezindeki yaklaşık 500 metrekarelik alanda müşteriler, ortaklar ve diğer ziyaretçiler artık Haitian markasını yakından deneyimleyebiliyor. Showroom, Haiti’nin kökenleri, bireysel bölümlerin markalaşması, iş alanlarının yanı sıra genel marka değerleri ve şirket görüşleri, gelecekteki gelişmeler ve daha pek çok farklı konuyu kapsar. Bireysel konular, etkileşimli videolar, sanal ve fiziksel nesneler, resimler ve metinler gibi en son teknolojinin bir kombinasyonu ile hayata geçirilir. Rehberli tur yaklaşık 20-30 dakika sürer ve gelecekte birkaç dilde sunulacaktır.

Haitian, Deneyim Merkezi ile yalnızca bireysel bölümlerin mevcut operasyonları hakkında bir fikir vermekle kalmıyor, her şeyden önce ziyaretçilerine özellikle dijital sektördeki gelecekteki gelişmeleri hakkında bir fikir veriyor. Böylece showroom, şirketin klasik bir makine üreticisinden halihazırda başlamış olan yenilikçi bir dijital şirkete dönüşümünü simgeliyor.

Haitian, tüm ziyaretçilerini showroom turuna davet ediyor.