7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

HAİTİAN BÖLGE ÜSSÜ RESMİ OLARAK HAZIRLANDI.

HAİTİAN   BÖLGE ÜSSÜ RESMİ OLARAK HAZIRLANDI.

18 Haziran’da, Ningbo Beilun Limanı Kapsamlı Gümrük Bölgesi’nde “Haitian Ningbo Gümrüklü Alan Üssü Tamamlanma Töreni ve Ultra Büyük Basınçlı Döküm Makinelerinde Stratejik İşbirliği İmza Töreni” düzenlendi ve Haitili Basınçlı Döküm, stratejik anlaşmayı imzaladı. Ningbo Xusheng Auto Technology Co., Ltd., Chongqing Millison Technology Co., Ltd. ve Anhui Huihan Precision Machinery Co., Ltd. ile sırasıyla ultra büyük döküm makineleri üzerinde işbirliği anlaşmaları.

Törende, 300’den fazla kişi – Haitian Die Casting’in kooperatif ortakları ve müşterileri ile medya dostları – hazır bulundu, bunların arasında Gümrük Bölgesi Parti Çalışma Komitesi Sekreteri ve İdari Komite Direktörü Zhang Jianming, Yan Rongjie de vardı. Haitian Group Başkanı Yue Xiaodong, Haitian Pres Döküm Genel Müdürü ve Millison Technology Başkanı Yu Yajun.

YENİ BİR TEMEL BULUN VE YENİ BİR BAŞLANGIÇ YARATIN
Haiti Döküm Ningbo Gümrüklü Alan Üssü’nün toplam 160 milyon ABD Doları yatırım ve yaklaşık 75.000 m2 kapalı alan ile 139mu taban alanı üzerine inşa edildiği ve özelleştirme, işleme, üretim, satış sonrası, kalıp denemelerini entegre eden bir üs olduğu öğrenildi. ve komple büyük döküm makineleri seti ile ilgili personel eğitimi ve dökümler için bütünsel çözümler sağlanması.

SKODA’nın büyük zemin tipi delme ve freze makinesi

Haitian Pres Döküm Genel Müdürü Yue Xiaodong’un Konuşması

Konuşmasında şunları belirtti: Haiti Döküm Ningbo Gümrük Bölgesi Üssü, üretim kapasitesinin genişletilmesi, pazar gelişimi ve kapsamlı dönüşüm ve yükseltme üzerinde geniş kapsamlı bir öneme sahiptir. Haitian Pres Döküm, geliştirme fırsatını değerlendirecek ve ürünümüzü dünya çapında en rekabetçi ve uygun maliyetli basınçlı döküm ekipmanı haline getirecek ve böylece ülkemizin gelişen basınçlı döküm endüstrisine olumlu katkılarda bulunacaktır.

629 / 5000

Çeviri sonuçları

Haitian Grubu Başkanı Zhang Jianming’in Konuşması Sahada, temel inşaatı destekleyen her kesimden arkadaşlarına ve ortaklarına şükranlarını sundu ve bir konuşma yaptı: Haitian Die Casting, bu fırsatı değerlendirecek ve metal şekillendirme ekipmanlarının yoğun bir şekilde çalıştırılmasını gerçekleştirme kararlılığıyla ilerleyecektir. Teknolojilerde sürekli yenilikler yapın, dünya çapında maksimum tonaja sahip basınçlı döküm makinesini tasarlayın ve üretin, yüksek verimli, dayanıklı ve akıllı ultra büyük üst düzey basınçlı döküm ekipmanını sağlayın ve basınçlı döküm endüstrisinde öncü olmak için elimizden gelen her şeyi yapın. .

Chongqing Millison Technology Co., Ltd. Başkanı Yu Yajun’un Konuşması

Konuşmasında içten tebrikler gönderdi: Haitian Die Casting olağanüstü bir ulusal girişim, güvenilir bir ortak ve iyi bir kardeş! Ningbo Gümrük Bölgesi’ndeki bu yeni üssün lansmanı, Haitian Die Casting’in dönüşümünü işaret ediyor, akıllı üretimi artırmada bir kilometre taşı ve Çin ekipman endüstrisinde yeni bir kutup ve yeni bir güç oluşturuyor! Haitian Die Casting’in müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya devam etmesini ve dünya çapında Çin akıllı üretiminin gelişmesinin ortak hedefi için çaba göstermesini diliyorum!

Ningbo Gümrük Bölgesi İdari Komitesi Müdürü ve Parti Çalışma Komitesi Sekreteri Yan Rongjie’nin Konuşması

Haitili Pres Döküm projesinin 2019 yılında yapımına başlanmasından bu yana, Haiti halkı salgının etkisini aşmış, zamana karşı yarışmış, inşaatla eş zamanlı olarak döküm ekipmanlarında atılımlar yapmış ve önemli sonuçlar elde etmiştir. “5G+ Haitian Die Döküm Global Uygulama Merkezi”ni kurdular, 8800T döküm makinesinin araştırmasını tamamladılar ve Haiti halkının durumunu gösteren metal döküm ekipmanının “devletin ağır makinesi” oldular. Ve sana bir başparmak vermek istiyorum.

ÇOKLU YETKİLER İŞBİRLİĞİ VE ANLAŞMA İMZALAMA

İmza töreninin yapıldığı yer

Haitian Die Casting, müşterilerin büyük desteğine bağlı olarak bir güç haline geliyor. Ningbo Pres Döküm Genel Müdürü Yue Xiaodong, Chongqing Millison Technology Co., Ltd. Başkanı Yu Yajun, Ningbo Xusheng Auto Technology Co., Ltd. Başkanı Lin Guofeng ve Anhui Başkanı Zhe Huiming, coşkulu alkışlarla Huihan Precision Machinery Co., Ltd., Ultra Büyük Döküm Makinelerinde Stratejik İşbirliği anlaşmasını imzalamak için sahneye çıktı ve yeni bir geliştirme bölümü açmak için el ele verdi!

Üssün açılış töreni

Anlaşmanın imzalanmasının ardından törendeki liderler, Bay Yan Rongjie, Bay Yan Rongjie de dahil olmak üzere Haiti Döküm Ningbo Gümrük Bölgesi Üssü’nün resmi olarak tamamlandığını ve başlatıldığını duyurmak için adımlarını sahneye taşıdı ve altın kaplama fırlatma rampasına altın tozu saçtı. Ye Wandang, Bay Yu Bin, Bay Zhang Jianming, Bay Yu Yajun, Bay Zhang Jianfeng, Bay Zhag Bin ve Bay Yue Xiaodong.

Ofis binasının taş aslanlarının açılış töreni

Daha sonra, Haitian Die Casting’in ofis binasının önünde, sırasıyla Haitian Group Başkanı ve Haitian Die Döküm Genel Müdürü Zhang Jianming ve Yue Xiaodong, taş hatlarını açıkladılar ve Haitian Die Casting Ningbo Gümrük Bölgesi için tatmin edici lansman törenini tamamladılar. Temel.

Haitili Döküm Ningbo Gümrüklü Bölge Üssü’nün piyasaya sürülmesi, Haitili Döküm’ün strateji düzeninin sürekli hızlanmasını ve iyileştirilmesini işaret etmekte, giderek artan pazar talepleri için üretim ve araştırma gücü için güçlü tedarik yeteneği sağlayarak, ülke çapında hizmet sunmasına ve dışarı çıkmasına yardımcı olmaktadır. güçlü sanayi tabanı ve güçlü üretim zinciri ile uluslararası

OLASILIK
Gelecekte, Haitian Die Casting yeni temele güvenecek ve bunu bir taşıyıcı olarak alacak, çeşitli makine türlerinin üretim kapasitesini kapsamlı bir şekilde güçlendirecek ve yüksek kaliteli ürünlerin araştırma ve üretimini kademeli olarak iyileştirecektir. Bu arada, en son endüstriyel teknolojileri ve kilit alanları hedefleyecek, teknolojik darboğazı aşmaya ve basınçlı döküm endüstrisindeki başarılı bilimsel ve teknolojik yenilik sonuçlarını sürekli olarak teşvik etmeye adayacak ve böylece birinci sınıf dünya lideri yerli üretimi yaratacaktır. döküm makineleri üretim üssü.