7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

ELEKTRONİK

ELEKTRONİK

Konnektörler, sigorta kutusu, yangın dedektörü destek plakası, cep telefonu kılıfları, pil muhafazası, düz ekran monitör, ekran kapakları, …

PİYASALAR
ELEKTRONİK ENDÜSTRİSİ

Minimalist tasarımlar, mega işlevler: Elektronik pazarına yönelik ürünler genellikle “teknoloji harikalarıdır”. Özellikle plastik parçaların küçük boyutunu ve geometrik karmaşıklığını düşündüğünüzde. Her milimetre küp önemlidir ve üretimdeki teknik özellikler ve zorluklar ne kadar yüksek olursa. Bu, en ince ayrıntısına kadar kapsamlı bir kalite yaklaşımı gerektirir, çünkü kitlesel pazarda çok çekişme vardır.

Günlük hayatımız cep telefonları, tabletler gibi araçlarla ilgili bilgiler geliştirilebilir. Yeni ince işler ve işlevler, piyasayı sürekli hareket halindedir. Yenilik yapma baskısından. Elektronik mühendisliği için büyük bir üretim.

Bir yandan sipariş durumunda bir tutarken, ürün kullanımları kısalıyor ve bu da karlılığı tehlikeye atıyor.

MEYDAN OKUMA
KARMAŞIK GEOMETRİLER, KISA ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜLERİ

Ürün tasarımı ne kadar kompakt olursa, bileşenler o kadar ince tasarlanır ve her şey o kadar mükemmel uyum sağlamalıdır. Hassasiyet ve tekrarlanabilirlik gereklidir, mikromilimetre bazında kaliteli çalışma. Özellikle karmaşık ve ince duvarlı parçalar için. Bununla birlikte, üretim hızlı bir şekilde yapılmalıdır, çünkü bilindiği gibi rakip asla uyumaz – bir yenilik diğerini kovalar. Bu, elektronik pazarındaki ana zorluklardan biridir.

Bu kalıcı basınç durumunun üstesinden gelmek için esnek, olgun makine konseptlerinden ve yüksek performanslı teknolojilerden daha fazlasına ihtiyaç vardır. Proses tasarımında deneyim ve bilgi birikimi de aynı derecede önemlidir. Haitian International, belirli endüstri gereksinimleri için kesin çözümler sunar. Açık enerji maliyeti avantajlarına, yüksek kullanılabilirliğe ve en kısa kurulum süreleriyle maksimum üretkenliğe sahip akıllı çözümler. Noktaya Teknoloji.