7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

Düsseldorf K19 fuarında Yeni Çözümler

Düsseldorf   K19  fuarında Yeni Çözümler
K 2019'da konuya yeni çözümler

Haitian International yeni nesil teknolojilerini  Düsseldorf   K2019  fuarında salon 15/a 57 Sundu

Yeni teknolojiler, bileşenler ve performans sürümleri  Hibrit çözümler aracılığıyla yeni modülerlik ,Daha fazla esneklik için açık entegrasyon , Endüstri için daha fazla optimizasyon -özel uygulamalar,
 
Kanıtlanmış "Teknolojiden Noktaya" stratejimizi takiben, Haitian International'ın 3. teknoloji nesli, donanım ve yazılımdaki yenilikçi yeni gelişmeleri makine modellerinin optimizasyonu ile birleştirir - hem Haiti'nin en çok satan servo hidrolik ürünlerinde hem de dünyanın önde gelen elektrikli serilerinde Zhafir markası. 3. teknoloji nesli, daha da fazla verimlilik, üretkenlik ve yeni "noktaya uygun çözümler" sunar. Elektrikli ürün yelpazesinin çok yönlülüğü büyük ölçüde genişletildi ve servo hidrolik iki plakalı makinelerin performansı önemli ölçüde artırıldı. Robotik ve otomasyon için optimize edilmiş sürücüler ve açık entegrasyon, üretimde esnekliği artırır. Motorlar gibi standart bileşenlerde devam eden iyileştirmeler, daha yüksek performansa ve aynı zamanda daha yüksek genel kaynak tasarrufuna neden olur.
 
Dünya çapında, standart uygulamaların %80'inden fazlasında teorik olarak yüksek geri dönüşüm oranına sahip standart plastikler kullanılmaktadır. Haitian International, tam olarak bu standart uygulamalar için enjeksiyon kalıplama makineleri inşa ediyor ve bunları standart bileşenlere göre sürekli olarak optimize ediyor. Teknolojiler, geri dönüştürülebilir plastik parçalar üretmek için hammaddelerin enerji tasarruflu kullanımını destekler. Aynı zamanda, elektrikli makine teknolojilerini ekonomik hale getirmek için yoğun bir şekilde çalıştık, çünkü sorumlu makine mühendisliği kuşkusuz enerji verimli konseptler gerektiriyor. Zhafir markası altındaki elektrik çözümleri şu anda satışlarda dünya çapında ilk 3 arasında yer alıyor.
Patentli dünya prömiyeri: Yeni elektrikli Zhafir enjeksiyon ünitesi
 
Zhafir'in yüksek teknoloji mühendislerinden yeni, öncü elektrikli enjeksiyon üniteleri konsepti, teknolojik ticaret fuarımızın öne çıkan özelliğidir. 1, 2 ve 4 iğli (patentli ve cazip fiyatlı) dört tasarım versiyonu mevcuttur, enjeksiyon basıncı önemli ölçüde artırılmıştır. K Show'da büyük 12800 enjeksiyon ünitesini gösterdik.

Haitian Türkiye