7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

DÜNYANIN PLASTİK ENKEKSYİON MAKİNALARI

DÜNYANIN PLASTİK ENKEKSYİON MAKİNALARI

HAITIAN  ULUSLARARASI Haitian International, hassas, verimli, enerji tasarruflu ve çevre dostu enjeksiyon kalıplama makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır ve şu anda dünyadaki en yüksek üretim ve satış hacmine ve de ileri teknolojiye sahip enjeksiyon kalıplama makinesi üretim üssüne sahiptir. 2006 yılında Haitian International, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’nda başarıyla listelendi. Haitian International, sırasıyla yüksek, orta ve düşük son pazarla karşı karşıya olan üç marka “Zhafir” ve “Haitian” ile işletmeyi teknolojiyle güçlendiriyor. Şu anda, Haitian International’ın ekonomik endeksi, tüm dünyada endüstride lider konumdadır ve ürünler, Çin enjeksiyon kalıplama makinesinin en yüksek seviyesini göstermektedir.

HAITIAN MARS III SERİSİ

NOKTADA TEKNOLOJİ

Haitian’ın Mars Serisi 2006’da piyasaya sürüldü ve hızla tarihte dünyanın en çok satan enjeksiyon kalıplama makinesi modeli oldu. Mars’ın başarısı, enerji tasarrufu ve eşsiz fiyat/performans oranından kaynaklanmaktadır.

Mars'ın en yeni nesli olan “III”, döngü sürelerini daha da azaltan, verimliliği ve tekrarlanabilirliği artıran çeşitli yükseltmelerle birlikte gelir. Mars'ın büyük satış hacmi, kısa teslim süreleri ve bulunabilirlik ile müşterilerimize doğrudan fayda sağlayan modern bir üretim ortamıyla sonuçlanır.