7/24 Servis Destek Hattı
0 535 566 98 78

AMBALAJLAMA Yiyecek kapları, ince kaplar, saksılar, içecek kapları, kozmetik ambalajları, kapaklı kaplar, kapaklar, …

AMBALAJLAMA Yiyecek kapları, ince  kaplar, saksılar, içecek kapları, kozmetik ambalajları, kapaklı kaplar, kapaklar, …

PİYASALAR
AMBALAJ SEKTÖRÜ

Ambalaj pazarı çok çeşitlidir. “Ambalaj” diye bir şey yoktur, bu nedenle ambalajla ilgili talepler, boyut, ağırlık, bileşim ve çok daha fazlası açısından çok geniş çeşitlilikteki farklı mal ve ürünler kadar çeşitlidir. Bu senin için ne anlama geliyor?

Üretimde esneklik en önemli rekabet faktörlerinden biridir. Makine, geniş bir uygulama yelpazesi açan ve operasyonel hareket hızını garanti eden gerçek bir katma değerli jeneratör haline gelir.

Verimlilik, hız, kolay makine değişimi, tutarlı kalitede yeniden üretilebilirlik ve son fakat en az değil, yüksek makine kullanılabilirliği gibi sabit başarı parametreleri daha az önemli değildir.

Bizim için bu, Technology to the Point’in, sürekli olarak yeni ve artan müşteri gereksinimlerinin günlük yönetiminde tam olarak beklediğinizi sunması gerektiği anlamına gelir: maksimum eylem kapsamı, maksimum ekonomik verimlilik ve her konuda maksimum memnuniyet.

ZORLUKLAR
YOĞUN ÇEVRE POLİTİKASI

Okyanuslardaki inanılmaz miktarlardaki ambalaj atıklarıyla ilgili dünya çapındaki çevre sorunu giderek daha fazla patlayıcı hale geliyor. Sektör üzerindeki baskı artıyor ve sektör buna tepki veriyor. Plastik sektörünün birçok alanında geri dönüşüm yönetimi ve yeni bir kaynak bilinci oluşturulmaktadır. Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış veya geri dönüştürülmüş malzemeler içeren ambalajların oranı artıyor ve biyolojik olarak parçalanabilen plastikler de giderek daha fazla kullanılıyor. Bu bir başlangıçtır, çünkü daha katı yasalar nedeniyle art arda başka gereksinimler yürürlüğe girecektir.

Haitian International, uzun yıllardır çevre dostu ve kaynak tasarrufu sağlayan çözümler sunmaktadır, örn. güç ve su tasarrufu sağlayan tahrik teknolojileri aracılığıyla. Ayrıca makinelerimiz geri dönüştürülmüş malzeme kullanımı ile çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Geri dönüştürülmüş malzemede güçlü kalite dalgalanmaları ile son derece yüksek proses sabitliğinin iyi bilinen zorlukları, yeni 3. Nesil teknolojisi ile akıllıca kontrol edilebilir. Ayrıca ekiplerimiz, mümkün olan maksimum ham madde tasarrufunu elde etmek için daha takım planlama aşamasında müşteriye tavsiyelerde bulunmak için hazırdır.